עוד חוזר הניגון

 • בחר גודל טקסט A A
מסלול שמחבר את המיטב של הרוקיס הקנדיים עם יומיים של טיולים בונקובר, ועוד יום אחד של טיול לעיר ויקטוריה השכנה. שילוב של נופים מדהימים, ערים נפלאות והרבה הרבה מים זורמים. מסלול מרהיב וממצה, שאפילו משאיר מספיק זמן לשופינג בניו יורק או לביקור אצל המשפחה בטורונטו.
"וידיך ריקות, ועירך רחוקה / ולא פעם סגדת אפיים / לחורשה ירוקה ואשה בצחוקה / וצמרת גשומת עפעפיים" (נ. אלתרמן)

 • ת"א - קלגרי

  טיסה דרך קנדה ונחיתה בשעות הערב בקלגרי. איסוף הרכב השכור בשדה התעופה ולינה בקלגרי.

 • קלגרי - באנף

  מקלגרי נוסעים מערבה לכיוון הרי הרוקי והעיירה באנף (מרחק של כשעה וחצי). אחרי ההגעה וההתארגנות בבאנף, מומלץ לנצל את שארית היום לטיול במרכז העיירה, לעליה לרכבל לתצפית פנורמית על האזור, לביקור במעיינות החמים המקומיים או לטיולים קצרים באזור הקרוב. הלינה בבאנף.

 • שמורת באנף

  שעות הבוקר מוקדשות לסיור לאורך קניון ג'ונסטון – ערוץ עמוק ותלול שלאורכו מסלול הליכה יפהפה, רצוף במפלים ובבריכות צלולות. בהמשך היום, נסיעה צפונה וביקור באגמים המפורסמים ביותר בהרי הרוקי – Lake Louise ו-Moraine Lake. לצד האגמים ניתן למצוא מסלולי הליכה רבים, וניתן גם לשכור סירות קאנו לשייט קצר (לא נדרש ניסיון קודם). בסיום היום חוזרים ללינה בבאנף.

 • ה-Icefield Parkway

  נסיעה לאורך אחת הדרכים היפות בעולם – ה-Icefields Parkway, המקשרת בין העיירות באנף וג'ספר. הדרך רצופה בנופים הרריים, אגמי טורקיז וקרחונים, ולאורכה נקודות רבות בהן ניתן לעצור לצילומים ולטיולים רגליים. לעתים קרובות ניתן לצפות לאורך הדרך גם בבעלי חיים, ביניהם דובים, כבשי ועזי הרים, ואיילים ממינים שונים. היום מסתיים בהגעה לעיירה ג'ספר. לינה בג'ספר.

 • שמורת ג'ספר

  יום טיול בין ההרים והאגמים המרהיבים של שמורת ג'ספר. היום מתחיל בשייט על אגם Maligne. מומלץ להמשיך בטיול לאורך ערוץ Maligne Canyon הסמוך, ולסיים בביקור בהר Edith Cavell ובטיול רגלי קצר לקרחון המלאך שלמרגלותיו. לינה בג'ספר.

 • ג'ספר - קמלופס

  סיום החלק של הרי הרוקי בטיול, ויציאה בנסיעה הארוכה לכיוון ונקובר. את הלילה מעבירים בעיירה קמלופס, פחות או יותר במחצית הדרך לכיוון ונקובר. לאורך הדרך ניתן לעצור לביקור קצר בשמורת הר רובסון – ההר הגבוה ביותר ברוקיס הקנדיים (3954 מ' מעל פני הים). לינה בקמלופס.

 • קמלופס - ונקובר

  המשך נסיעה דרומה לונקובר וסיורים בעיר ונקובר ככל שיאפשר הזמן. לינה בונקובר.

 • ונקובר

  בבוקר מחזירים את הרכב השכור בתחנה הממוקמת באזור הדאונטאון, ולאחר מכן ממשיכים לטיולים עצמאיים ברחבי העיר. ונקובר היא עיר מרתקת שמשלבת חיי תרבות מפותחים ואזור דאונטאון מרשים עם ריאות ירוקות שמורות היטב ומודעות סביבתית מפותחת. מיקומה של העיר לחופו של האוקינוס הפסיפי ולמרגלות רכס הרי החוף של בריטיש קולומביה הופך אותה ליעד אידאלי. בעיר יש אתרים מעניינים רבים, ביניהם ניתן למנות את האקווריום של ונקובר (Vancouver Aquarium), האי גראנוויל (Granville Island), מוזיאון ונקובר (Vancouver Museum) ופארק סטנלי (Stanley Park). לינה בונקובר.

 • ויקטוריה

  ויקטוריה, עיר בעלת צביון אנגלי מובהק, שוכנת על האי ונקובר מול חופי בריטיש קולומביה. היום מתחיל בשייט מעבורת בין ונקובר לויקטוריה (כשעה וחצי), כשלאחריו מתוכנן ביקור בגני בוצ'ארט, גנים מרהיבים הממוקמים מרחק קצר מחוץ לעיר. השעות הבאות יוקדשו לטיול עצמאי באזור הדאונטאון של העיר (מומלץ במיוחד לבקר במוזיאון המלכותי של בריטיש קולומביה). בסיום היום, יוצאים בחזרה לונקובר בשייט נוסף במעבורת. לינה בונקובר.

  (יום הטיול לויקטוריה הוא למעשה חבילת טיול שמאורגנת ע"י חברה מקומית. במסגרת החבילה כלולים כל שירותי התחבורה הנחוצים, כולל שייט הלוך-חזור במעבורות וההסעות בין הנמל, הגנים והעיר ויקטוריה.)

 • ונקובר - ת"א

  בהתאם ללוח הטיסות, הגעה לשדה התעופה בונקובר ויציאה בטיסה בחזרה לת"א.

לטיול בהתאמה אישית הירשמו עכשיו