הרי הרוקי הקנדיים ובריטיש קולומביה

 • בחר גודל טקסט A A
מסלול שמתאים למי שרוצה למצות את מערב קנדה עד הסוף: מתחילים בונקובר, ממשיכים לחופים וליערות של שמורת פסיפיק רים ולביקור קצר בעיר ויקטוריה, ומסיימים בטיפוס להרי הרוקי, שם מעבירים את חציו השני של הטיול. מסלול שמשלב שתי ערים מרתקות, חמש שמורות טבע לאומיות וכמה מהכבישים היפים ביותר בעולם. תהנו!
 • ת"א - ונקובר

  טיסה דרך קנדה ונחיתה בוונקובר, העיר הגדולה ביותר בבריטיש קולומביה ואחת הערים המרהיבות ביותר בצפון אמריקה. לינה בוונקובר.

 • ונקובר

  ונקובר היא עיר מרתקת שמשלבת חיי תרבות מפותחים ואזור דאונטאון מרשים עם ריאות ירוקות שמורות היטב ומודעות סביבתית מפותחת. מיקומה של העיר לחופו של האוקינוס הפסיפי ולמרגלות רכס הרי החוף של בריטיש קולומביה הופך אותה ליעד אידאלי. בעיר יש אתרים מעניינים רבים, ביניהם ניתן למנות את האקווריום של ונקובר (Vancouver Aquarium), האי גראנוויל (Granville Island), מוזיאון ונקובר (Vancouver Museum) ופארק סטנלי (Stanley Park). לינה בונקובר.

 • ונקובר - טופינו

  האי ונקובר הוא אי גדול אשר נמצא מערבית לעיר ונקובר. החוף המערבי של האי הוא אזור מסולע ופראי המאופיין במשקעים רבים. כמויות הגשמים הגדולות מאפשרות את קיומם של יערות גשם נרחבים, ותנאי הגידול האידאליים מאפשרים לחלק מהעצים להגיע לגבהים של עד עשרות מטרים. היום מתחיל בשייט מעבורת בין ונקובר לננאימו שבחוף המזרחי של האי, והמשך היום מוקדש לנסיעה בדרך שחוצה את האי ונקובר ממזרח למערב. הנסיעה מסתיימת בטופינו, עיירה חמודה שמהווה את מרכז הפעילות באזור זה. לינה בטופינו.

 • שמורת פסיפיק רים

  בצמוד לטופינו נמצאת שמורת הטבע פסיפיק רים, אשר מציעה מגוון רחב של שבילי הליכה בתוך יערות הגשם ולאורך חופי האי. מומלץ להקדיש את היום לטיולים רגליים בשמורה. בנוסף, ניתן לצאת מטופינו לסיורים בתשלום (לא כלול) לצפיה בדובים או בלויתנים, או למעיינות חמים הנמצאים באי סמוך. לינה בטופינו.

 • טופינו - ויקטוריה

  חזרה בנסיעה לצידו המזרחי של האי ונקובר, לכיוון העיר ויקטוריה. מומלץ מאוד לעצור לאורך הדרך ב-Cathedral Grove, יער שבו השתמרו עצי ענק עתיקים ומרשימים ביותר. ויקטוריה עצמה היא העיר המרכזית והגדולה ביותר באי ונקובר. הלינה בויקטוריה.

 • ויקטוריה - ונקובר - קמלופס

  בשעות הבוקר חוצים עם המעבורת בחזרה ליבשת, לונקובר, משם עולים על הכביש שחוצה את בריטיש קולומביה ממערב למזרח ומתחילים לעלות בגובה לכיוון הרי הרוקי'ס, רכס ההרים שחוצה את מערב קנדה מדרום לצפון. אורך הנסיעה הוא 370 ק"מ בקירוב ואורך בסביבות 4 שעות. לינה בקמלופס.

 • קמלופס - ג'ספר

  המשך נסיעה בכיוון צפון מזרח אל הרי הרוקי. יעד הנסיעה הוא העיירה ג'ספר, המרכז הצפוני של הרי הרוקי הקנדיים. אחרי ההגעה וההתארגנות, מומלץ לנצל את שארית היום לטיול במרכז העיירה, לעליה לרכבל לתצפית פנורמית על האזור, לביקור במעיינות החמים המקומיים או לטיולים קצרים באזור הקרוב. הלינה בג'ספר.

 • שמורת ג'ספר

  יום טיול בין ההרים והאגמים המרהיבים של שמורת ג'ספר. היום מתחיל בשייט על אגם Maligne. מומלץ להמשיך בטיול לאורך ערוץ Maligne Canyon הסמוך, ולסיים בביקור בהר Edith Cavell ובטיול רגלי קצר לקרחון המלאך שלמרגלותיו. לינה בג'ספר.

 • ג'ספר - פילד

  נסיעה מג'ספר דרומה לשמורת יוהו ואל העיירה פילד. שתי האטרקציות העיקריות הן אגם אמרלד ומפלי טקקאו – המפלים הגבוהים ביותר ברוקיס. הלינה בפילד, עיירה קטנה וציורית הצמודה לשמורת יוהו.

 • שמורת באנף

  שעות הבוקר מוקדשות לסיור לאורך קניון ג'ונסטון – ערוץ עמוק ותלול שלאורכו מסלול הליכה יפהפה, רצוף במפלים ובבריכות צלולות. בהמשך היום, נסיעה צפונה וביקור באגמים המפורסמים ביותר בהרי הרוקי – Lake Louise ו-Moraine Lake. לצד האגמים ניתן למצוא מסלולי הליכה רבים, וניתן גם לשכור סירות קאנו לשייט קצר (לא נדרש ניסיון קודם). בסיום היום חוזרים ללינה בבאנף.

 • באנף

  יום ללא תכניות בבאנף והאזור. ניתן לנצל את היום לסיורים בעיר ובסביבה, לטיולים רגליים או לפעילויות כגון רכיבת סוסים, שייט או רפטינג (*לא כלול). לינה בבאנף.

 • קלגרי

  נתחיל את הבוקר בנסיעה דרומה לקלגרי, במהלכה מומלץ לעצור גם בעיירה קנמור הנמצאת דרומית לבאנף. בקלגרי מחזירים את הרכב השכור בנמל התעופה, ויוצאים בטיסה בחזרה הביתה.

לטיול בהתאמה אישית הירשמו עכשיו
מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)