טיול לרוקיס הקנדיים ואלסקה

 • בחר גודל טקסט A A
שילוב מושלם של אלסקה עם מערב קנדה, רווי בהרים, מפלים, קרחונים ובעלי חיים. בחירה אידאלית עבור מי שרוצה למצות עד הסוף את ההזדמנות לבקר בחלק זה של העולם.
 • ת"א - קלגרי

  טיסה דרך קנדה ונחיתה בשעות הערב בקלגרי. איסוף הרכב השכור בשדה התעופה ולינה בקלגרי.

 • קלגרי - באנף

  מקלגרי נוסעים מערבה לכיוון הרי הרוקי והעיירה באנף (מרחק של כשעה וחצי). אחרי ההגעה וההתארגנות בבאנף, מומלץ לנצל את שארית היום לטיול במרכז העיירה, לעליה לרכבל לתצפית פנורמית על האזור, לביקור במעיינות החמים המקומיים או לטיולים קצרים באזור הקרוב. הלינה בבאנף.

 • שמורת באנף

  שעות הבוקר מוקדשות לסיור לאורך קניון ג'ונסטון – ערוץ עמוק ותלול שלאורכו מסלול הליכה יפהפה, רצוף במפלים ובבריכות צלולות. בהמשך היום, נסיעה צפונה וביקור באגמים המפורסמים ביותר בהרי הרוקי – Lake Louise ו-Moraine Lake. לצד האגמים ניתן למצוא מסלולי הליכה רבים, וניתן גם לשכור סירות קאנו לשייט קצר (לא נדרש ניסיון קודם). בסיום היום חוזרים ללינה בבאנף.

 • באנף - ג'ספר

  נסיעה לאורך אחת הדרכים היפות בעולם – ה-Icefields Parkway, המקשרת בין העיירות באנף וג'ספר. הדרך רצופה בנופים הרריים, אגמי טורקיז וקרחונים, ולאורכה נקודות רבות בהן ניתן לעצור לצילומים ולטיולים רגליים. לעתים קרובות ניתן לצפות לאורך הדרך גם בבעלי חיים, ביניהם דובים, כבשי ועזי הרים, ואיילים ממינים שונים. היום מסתיים בהגעה לעיירה ג'ספר. לינה בג'ספר.

 • שמורת ג'ספר

  יום טיול בין ההרים והאגמים המרהיבים של שמורת ג'ספר. היום מתחיל בשייט על אגם Maligne. מומלץ להמשיך בטיול לאורך ערוץ Maligne Canyon הסמוך, ולסיים בביקור בהר Edith Cavell ובטיול רגלי קצר לקרחון המלאך שלמרגלותיו. לינה בג'ספר.

 • ג'ספר - קלגרי

  נסיעה דרומה לאורך ה-Icefields Parkway חזרה לקלגרי, כשלאורך הדרך ניתן לעצור ולבדוק את המקומות בהם לא היה זמן לעצור בדרך צפונה. בשעות הערב, הגעה לקלגרי ולינה שם.

 • קלגרי - ונקובר

  טיסה מקלגרי לונקובר. את שאר היום מעבירים בטיולים בונקובר עצמה. בין האפשרויות הרבות ניתן למצוא את אזור הדאונטאון, האי גראנוויל, פארק סטנלי, האקווריום של ונקובר ועוד אפשרויות רבות אחרות. הלינה בונקובר.

 • ונקובר

  ונקובר היא עיר מרתקת שמשלבת חיי תרבות מפותחים ואזור דאונטאון מרשים עם ריאות ירוקות שמורות היטב ומודעות סביבתית מפותחת. מיקומה של העיר לחופו של האוקינוס הפסיפי ולמרגלות רכס הרי החוף של בריטיש קולומביה הופך אותה ליעד אידאלי. בעיר יש אתרים מעניינים רבים, ביניהם ניתן למנות את האקווריום של ונקובר (Vancouver Aquarium), האי גראנוויל (Granville Island), מוזיאון ונקובר (Vancouver Museum) ופארק סטנלי (Stanley Park). לינה בונקובר.

 • טיול יום לויקטוריה

  ויקטוריה, עיר בעלת צביון אנגלי מובהק, שוכנת על האי ונקובר מול חופי בריטיש קולומביה. היום מתחיל בשייט מעבורת בין ונקובר לויקטוריה (כשעה וחצי), כשלאחריו מתוכנן ביקור בגני בוצ'ארט, גנים מרהיבים הממוקמים מרחק קצר מחוץ לעיר. השעות הבאות יוקדשו לטיול עצמאי באזור הדאונטאון של העיר (מומלץ במיוחד לבקר במוזיאון המלכותי של בריטיש קולומביה). בסיום היום, יוצאים בחזרה לונקובר בשייט נוסף במעבורת. לינה בונקובר.

  (יום הטיול לויקטוריה הוא למעשה חבילת טיול שמאורגנת ע"י חברה מקומית. במסגרת החבילה כלולים כל שירותי התחבורה הנחוצים, כולל שייט הלוך-חזור במעבורות וההסעות בין הנמל, הגנים והעיר ויקטוריה.)

 • ונקובר - אנקורג'

  בהתאם ללוח הטיסות, יוצאים בטיסה מונקובר לאנקורג'. לאחר איסוף הרכב השכור בשדה התעופה, יוקדשו שעות אחה"צ לטיולים בעיר עצמה ובסביבתה הקרובה. ככל שיאפשר הזמן, מומלץ לבקר במוזיאון האמנות וההיסטוריה (Anchorage Museum of History & Arts) ובמרכז המורשת הילידית (Alaska Native Heritage Center). לינה באנקורג'.

 • אנקורג' - דנאלי

  בבוקר, יציאה מאנקורג' צפונה לכיוון דנאלי. שמורה זו מהווה את אחת האטרקציות הפופולאריות באלסקה, והיא נקראת על שמו של ההר הגבוה ביותר בצפון אמריקה (6,195 מ'), אשר נמצא בתחומה. בדרך לדנאלי מתוכננת גם עצירה בעיירה טלקיטנה, עיירה שהתפרסמה בזכות היותה מרכז לוגיסטי של מטפסי ההרים באזור. טלקיטנה ידועה גם בחיי הקהילה שלה, והשמועה גורסת שזהו המקום אשר היווה השראה לתכנית הטלוויזיה "חשיפה לצפון". לאחר מכן, המשך נסיעה צפונה והגעה לאזור השמורה בשעות אחה"צ המאוחרות. הלינה באזור הכניסה לפארק.

  תוספת אופציונלית: טיסת נוף מעל הר הדנאלי

  ניתן לצאת מטלקיטנה לטיסת נוף מעל הר הדנאלי (6195 מ' מעל פני הים, ההר הגבוה ביותר בצפון אמריקה) ורכס ה-Alaska Range שמסביבו – כשעה וחצי של נוף קרחוני, פסגות מושלגות וצוקי גרניט. שיאה של הטיסה הוא בנחיתה על אחד הקרחונים שלמרגלות ההר, שם יוצאים מהמטוס להפסקה של תצפית נוף וצילומים. עלות: $290 לאדם (מסלול קצר) או $350 לאדם (מסלול ארוך).

 • שמורת דנאלי

  הפארק מתפרש על שטח של יותר מ-24 אלף קמ"ר, ומאפשר מפגש עם עולם החי העשיר של אלסקה. דרך עפר אחת בלבד חוצה את השמורה לרוחבה, והיום יוקדש לנסיעה לאורך דרך זו. הנסיעה באוטובוסים של הפארק מאפשרת צפייה בדובים, איילי צפון, איילים קוראים, כבשי הרים, זאבים ועוד. הנופים ההרריים הדרמטיים, כולל הסיכוי לראות את פסגת הדנאלי, מספקים אפשרויות צילום נהדרות. הלינה באזור הכניסה לפארק.

 • דנאלי - גירדווד

  נסיעה דרומה על ה-Parks Hwy והמשך מעבר לאנקורג' עד גירדווד, עיירת סקי קטנה וציורית הממוקמת למרגלות הרי הצ'וגאץ' ולחופו של מפרץ Turnagain Arm. בסביבתה של העיירה יש שפע פעילויות אפשריות, ומגוון של מסלולי הליכה ברמות קושי שונות. בשעות הערב מומלץ לעלות לתצפית מעל העיירה באמצעות הרכבל המקומי. לינה בגירדווד (נסיעה של 280 מייל, כשש שעות נסיעה נטו).

 • גירדווד - הומר

  בשעות הבוקר, יציאה לסיור על מזחלות כלבים. מכיוון שבאלסקה אין שלג על הקרקע במהלך חודשי הקיץ, הכלבים נמצאים במחנה זמני על הקרחון שמעל לעיירה, כשההגעה למחנה והחזרה מתבצעות באמצעות מסוק. לאחר היכרות עם הרוכבים ועם הכלבים והסבר על השימוש במזחלת, יציאה לסיור רכוב ברחבי הקרחון על המזחלות. הכלבים ידידותיים ביותר, הנופים נהדרים והחוויה היא אחד משיאי הטיול (משך הסיור כשעתיים, מתוכו כרבע שעה בכל כיוון עם המסוק, ושאר הזמן על הקרחון עם הכלבים). בהמשך היום יוצאים בנסיעה דרומה לכיוון העיירה הומר, אשר נמצאת בצידו הדר' מערבי של חצי האי קינאי. הדרך חוצה את הרי הצ'וגאץ' וממשיכה במקביל למפרץ קוק, כאשר לאורכה פזורות נקודות נוף רבות מהן ניתן להשקיף על המפרץ ו(במזג אוויר טוב) על הרי הגעש הגדולים (3500-4000 מ') אשר נמצאים מעברו השני. הלינה בהומר.

 • צפייה בדובים בשמורת קטמאי

  שמורת קטמאי היא אחד המקומות הטובים בעולם לצפות בדובים בטבע. עם הגעת דגי הסלמון לאזור, ניתן לחזות בריכוזים גדולים של דובים לאורך הנחלים, כאשר הם עוסקים בדיג ומתחרים ביניהם על אתרי דיג מובחרים. הצפייה בדובים נעשית מטווח קצר ביותר (הדובים אינם אגרסיביים כלפי בני אדם), והחוויה היא בלתי נשכחת.

  ההגעה לאתרי הצפייה והחזרה נעשות בטיסה במטוס ימי קל המאפשרת תצפית על קו החוף ההררי של השמורה. הבחירה באתר המדויק שבו ייערך הסיור נתונה בידי חברת התעופה, והיא נעשית על בסיס מעקב אחרי ריכוזי הדובים, אשר משתנים לאורך העונה בהתאם להגעת דגי הסלמון. ברוב המקומות הסיור מובל ע"י הטייס עצמו, אלא אם כן הסיור נערך באזור Brooks Camp – שם נמצאים ריינג'רים של השמורה אשר מפקחים על האתר ומכוונים את המבקרים בו. היום מסתיים בשעות אחה"צ המאוחרות בחזרה להומר.

 • הומר - סוארד

  נסיעה מהומר לכיוון העיירה סוארד. סוארד ממוקמת לחופו של פיורד עמוק, כשמשני צדדיה הרים עטויי קרחונים. מיקומה של העיירה בצמוד לרכס הרי ה-Chugach ולצידה של שמורת הטבע Kenai Fjords הופכים אותה לאטרקטיבית במיוחד. מומלץ להקדיש את שעות אחר הצהריים לביקור במרכז לחקר הביולוגיה הימית Sealife Center ובקרחון Exit הצמוד לעיירה מצפון. הלינה בסוארד.

 • שמורת קינאי פיורדס

  שמורת קינאי פיורדס כמעט אינה נגישה בדרך היבשה, ושייט מהווה את הדרך העיקרית לצפות בנופיה ובאוכלוסיית בעלי החיים המגוונת שבה. היום מוקדש לשייט בין הפיורדים השונים; בעלי החיים הימיים הנפוצים באזור כוללים לווייתנים, אריות ים, כלבי ים, עופות מים שונים ולעתים גם לווייתנים קטלנים (orca). לינה בסוארד.

 • סוארד - אנקורג' - ת"א

  נסיעה מסוארד לאנקורג'. קטע הנסיעה האחרון לפני אנקורג' מהווה סיום הולם לנסיעה – הכביש מקביל למפרץ Turnagain, אחד מגופי המים בעלי מנעד הגאות והשפל הקיצוניים בעולם, והנסיעה היא בכביש צר בין הים לבין צוקי החוף. לעתים קרובות ניתן לראות לאורך הכביש להקות של לווייתני בלוגה במימי המפרץ, או עדרים של כבשי הרים על הצוקים בצידו השני של הכביש.

  לאחר ההגעה לאנקורג', מחזירים את הרכב השכור בשדה התעופה ויוצאים בטיסה בחזרה הביתה.

לטיול בהתאמה אישית הירשמו עכשיו
מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)