מי אנחנו

  • גודל טקסט A A

אודות גלמונד מסעות גיאוגרפיים 

אהלן אהלן, אנחנו "גלמונד מסעות גיאוגרפיים", חברת טיולים שהוקמה ב-2010 ומתמחה בטיולים לאלסקה ולמערב קנדה.

כל העובדים בחברה הם בוגרי טיולים לאלסקה ו/או למערב קנדה, כולנו אובססיביים לעניין במידה כזו או אחרת, מי יותר ומי הרבה יותר. אלסקה וקנדה הן מבחינתנו המגרש הביתי, ואנחנו עושים רק מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב.

אם אתם מחפשים מישהו שיסייע לכם בהכנות לטיול לאלסקה או להרי הרוקי הקנדיים, אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לדבר.

המלצות 

הנה מה שהלקוחות שלנו אומרים עלינו, כפרה עליהם:

באתר למטייל | בגוגל | בפייסבוקואפילו פה אצלנו באתר

צוות המשרד

עופר גלמונד

מטייל באלסקה החל מהטיול של אחרי הצבא ב-1997, ומאז מתקשה קצת להרפות. תושב אלסקה בין השנים 2004 – 2009, ובוגר תואר שני מהאוניברסיטה של אנקורג' שם חקר השפעות של רעידות אדמה על קצב האבולוציה של דגי סטיקלבק (!).

מדריך טיולים באלסקה החל משנת 2006, בהתחלה בחברה אלסקנית מקומית ובהמשך גם בחברות טיולים ישראליות. תושב תל אביב החל מ-2010, אב גאה לאיתן ולדפי, צלם חובב ואייקון אופנה לעת מצוא. נוטה לכתוב על עצמו בגוף שלישי.

אדוה רשף

אדוה הצטרפה לצוות במהלך 2014, אחרי שחזרה לארץ בפעם הראשונה מזה 12 שנה. במהלך השנים בהן היא לא הייתה בארץ, אדוה הספיקה להתנדב בפרויקט שימור של קופים בקמרון, לחרוש את מרכז אמריקה, ניו זילנד ואיי האוקיינוס השקט, לעבוד עם כלבי מזחלות ולגור בעיירת דייגים נידחת באלסקה, ועל הדרך גם לחצות כמה אוקיינוסים מצד לצד עם מפרשית בגודל של אמבטיה בינונית.

התשוקה הגדולה של אדוה היא שיחות עם ספקים בשעות הלילה, ניהול אקסלים ותמחור של תכניות טיול, אבל מעבר לזה היא גם מצלמת וכותבת למגזינים ולאתרי טיולים, משתדלת להיות בים וליהנות מהטבע כמה שרק אפשר. סיימה לאחרונה תואר בביולוגיה, אבל עוסקת בתיירות כי כולם יודעים ששם נמצא הכסף הגדול.

יובל שפירא

המוטו של יובל בחיים הוא "גברים אמיתיים לא מוציאים את התיון מהתה", ואכן כך הוא חי את חייו. כבר בגיל 19 יובל יצא לטיול ברוקיס הקנדיים עם המשפחה, וכשחזר לארץ פרסם מדריך אינטרנטי מקיף למערב קנדה באתר "למטייל" שזוכה עד היום לפופולריות חסרת תקדים והפך אותו לסופרסטאר של פורום צפון אמריקה.

מאז הוא הספיק לחרוש גם את מערב ארה"ב, נפאל, וכמעט כל אזור באירופה שיש בו הרים שמצדיקים את המאמץ. שתי הנוצות האחרונות (עד עכשיו) בכובע הן נורבגיה וכמובן אלסקה, ושתיהן נחרשו ביסודיות ובנחישות.

יובל הוא צרכן כבד וידען גדול בתחומי הקפה והמוזיקה הקלאסית, והוא אובססיבי מעבר למידה הרצויה לסרטי טבע של דיויד אטינברו. אשתו מכינה בראוניס מהסרטים אבל לא דואגת לאספקה שוטפת למשרד, וחבל.

מדריכי הטיולים שלנו

יותם בן-חורין

תושב פריז לשעבר ויפו בהווה, מדריך טיולים בארץ ובוגר טיולים ארוכים בצפון אמריקה (כולל אלסקה כמובן), מערב אירופה, נפאל, אגן הים התיכון והבלקן. בוגר תואר שני בהיסטוריה כללית, וחובב גדול של צלילה, טיפוס הרים, בורקסים בינוניים ופודקאסטים מתנשאים.

יותם מדריך טיולים באלסקה מאז קיץ 2018, ובמקביל הוא משמש כנשיא הכבוד במסדר אבירי הסביח של רחוב יהודה המכבי.

עידו גייר

חורש את הארץ לאורכה ולרוחבה מגיל מוקדם. אחרי שירות כקצין ביחידה מובחרת, עידו יצא לטיול עם תיק על הגב (ובלי חולצה, אם לשפוט לפי התמונות) במהלכו הכיר לעומק את אלסקה, תפס טרמפים דרך היוקון, ועל הדרך בדק גם את אורגון וקליפורניה.

עידו מדריך את הטיולים המאורגנים שלנו באלסקה, ובשנים האחרונות הוא צבר ניסיון עשיר בהדרכת טיולים באלסקה. כשהוא לא מדריך באלסקה, עידו הוא גם מורה דרך מוסמך ומטפס צוקים אובססיבי.

אוהב את הטבע, המרחבים, הפשטות ואת התיק על הגב.

לא אוהב חולצות.

מוזמנים לבקר גם באתר של עידו: www.groundup-tours.com

עזרא ביטרן

עזרא ביטרן

עזרא הפציע בשמי עולם הטיולים בגיל מבוגר יחסית, אם כי באופן אישי הוא משוכנע (ומשכנע) שהוא בן 24. בעברו המגוון מאוד, עזרא עבר דרך כמה פאזות שונות ומשונות: לימודי ארץ ישראל בבית ברל, חקלאות בערבה, עבודה בתור פקח מדבר יהודה ברשות הטבע והגנים, ניהול חוות גמלים, ניהול מסעדה ואפילו – רחמנא ליצלן – ניהול חברת אבטחה. בשנת 2016 הוא שינה כיוון אל עולם התיירות, ואחרי קורס מדריכים בחברה הגיאוגרפית הפך למדריך טיולים לחו"ל במשרה מלאה. מאז הוא חורש את הגלובוס, מקירגיזסטאן ועד דובאי, מזנזיבר ועד אלסקה, הלוך-חזור ושוב מהתחלה.

עזרא הצטרף לצוות המדריכים שלנו באלסקה החל מעונת 2021. כשהוא לא מדריך טיולים הוא גם גולש גלים נלהב וחובב סנובורד מושבע. איזה כיף זה להיות בן 24.

ולסיום, הלוגו שלנו

הוא דג הסטיקלבק, כמובן. שאמא של עופר לא תגיד שלא יצא כלום מהתואר השני שלו.

מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)