מי אנחנו

 • בחר גודל טקסט A A

אז אוקיי: מי אנחנו, ומה הקטע בכלל

 • גלמונד מסעות גיאוגרפיים בע

  גלמונד מסעות גיאוגרפיים בע"מ

  האתר הוקם במקור בתור בלוג ששימש אמצעי להעביר תמונות למשפחה ולחברים בלי לסתום להם את האימייל. עם השנים הוא עבר עיצוב מחדש, ונוסף גם חלק שעסק בתכנון טיול לאלסקה. בשלב מסוים התחילו להגיע פניות ממטיילים שרצו עזרה בתכנון טיול לאלסקה, ומכאן הדרך להקמת העסק הייתה קצרה.

  החל משנת 2010 ועד היום, זה מה שאנחנו עושים: תפירה של טיולים באלסקה ובמערב קנדה בהתאמה אישית (מה שנקרא גם "טיול מאורגן פרטי"), טיפול בהזמנות של שירותי קרקע, וטיולים מאורגנים בקבוצות קטנות. כל העובדים בחברה הם בוגרי טיולים לאלסקה ו/או למערב קנדה, כולנו אובססיביים לעניין במידה כזו או אחרת (מי יותר ומי הרבה יותר), ולכן אנחנו גם לא עוסקים ביעדים אחרים – אלסקה וקנדה הן מבחינתנו המגרש הביתי, ואנחנו עושים רק מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב.

  בשנים האחרונות היקף הפעילות של העסק התרחב, מצבת כח האדם גדלה משלושה אנשים לחמישה, התחלנו להציע מגוון גדול יותר של טיולים מאורגנים, ובעתיד – מי יודע, ומה זה חשוב כרגע. בינתיים, אם אתם מחפשים מישהו שיסייע לכם בהכנות לטיול לאלסקה ולמערב קנדה, אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לדבר.

 • עופר גלמונד

  עופר גלמונד

  מטייל באלסקה החל מהטיול של אחרי הצבא ב-1997, ומאז מתקשה קצת להרפות. תושב אלסקה בין השנים 2004 – 2009, ובוגר תואר שני מהאוניברסיטה של אנקורג' שם חקר השפעות של רעידות אדמה על קצב האבולוציה של דגי סטיקלבק (כנראה שלא שמעתם אף פעם על הדג הזה, אבל היה מעניין לאללה). מדריך טיולים באלסקה החל משנת 2006, בהתחלה בחברה אלסקנית מקומית ובהמשך גם בחברות טיולים ישראליות. תושב תל אביב החל מ-2010, אב גאה לאיתן ולדפי, צלם חובב ואייקון אופנה לעת מצוא. נוטה לכתוב על עצמו בגוף שלישי.

 • אדוה רשף

  אדוה רשף

  אדוה הצטרפה לצוות במהלך 2014, אחרי שחזרה לארץ בפעם הראשונה מזה 12 שנה. במהלך השנים בהן היא לא הייתה בארץ, אדוה הספיקה להתנדב בפרויקט שימור של קופים בקמרון, לחרוש את מרכז אמריקה, ניו זילנד ואיי האוקיינוס השקט, לעבוד עם כלבי מזחלות ולגור בעיירת דייגים נידחת באלסקה, ועל הדרך גם לחצות כמה אוקיינוסים מצד לצד עם מפרשית. התשוקה הגדולה של אדוה היא שיחות עם ספקים בשעות הלילה, ניהול אקסלים ותמחור של תכניות טיול, אבל מעבר לזה היא גם מצלמת וכותבת למגזינים ולאתרי טיולים, משתדלת להיות בים וליהנות מהטבע כמה שרק אפשר, ואם יסתדר אז גם לסיים תואר ראשון בביולוגיה.

 • שירה חופש

  שירה חופש

  שירה היא אשת המסתורין של החברה ופרט לכך שהיא חזרה לארץ לא מזמן אחרי שנים ארוכות בארה"ב, ידוע עליה מעט מאוד. אין רישומים שלה בלשכת האוכלוסין וגם לא בגוגל, היא יודעת ללכת על עלים יבשים בלי להרעיש, היא לא שותה קפה, והיא נמנעת מלקטוז, גלוטן וגלוקוז. אומרים שהיא טיילה ממושכות באירופה, בארה"ב ובאלסקה (נו מה), ושיש לה חיבה מיוחדת לכוכבים, בועות סבון, דרכים פתוחות והרים מושלגים. שירה עצמה גורסת שהיא "אדם רגיל שחי בת"א", אבל מדי שנה בסביבות הכריסמס היא נעלמת לשבוע-שבועיים "כדי לבקר חברים בשבדיה". כשהיא בארץ, היא עובדת איתנו. וטוב שכך.

 • יובל שפירא

  יובל שפירא

  כבר בגיל 19 יובל יצא לטיול ברוקיס הקנדיים עם המשפחה, וכשחזר לארץ פרסם מדריך אינטרנטי מקיף למערב קנדה באתר "למטייל" שזוכה עד היום לפופולריות חסרת תקדים והפך אותו לסופרסטאר של פורום צפון אמריקה. מאז הוא הספיק לחרוש גם את מערב ארה"ב, נפאל (טרקים, טרקים ועוד טרקים), וכמעט כל אזור באירופה שיש בו הרים שמצדיקים את המאמץ. שתי הנוצות האחרונות (עד עכשיו) בכובע הן נורבגיה ואלסקה, ושתיהן נחרשו ביסודיות ובנחישות. המוטו של יובל בחיים הוא "גברים אמיתיים לא מוציאים את התיון מהתה", ואכן כך הוא חי את חייו. יובל משלב חיבה למוזיקה קלאסית, צילום טבע ופציעות בכדורגל בשכונה, הוא בעל טעם מהוקצע בתחום הקפה, והחברה שלו מכינה בראוניס מהסרטים.

 • שימי

  שימי "Timmy" מזרחי

  קוקטייל נפיץ של קסם אישי, מיומנויות טכנלוגיות ובשלות נפשית שמקדימה את זמנה. שימי חולק את זמנו בין רמת גן, אלסקה, אפריקה וטבריה, מגדל כלבת אמנה חמודה ומתכנן ללמוד וטרינריה. הוא הצטרף לצוות בעיצומו של החורף הקשה של שנת 2017, ובדומה ליובל, גם הוא צבר את המוניטין שלו ב"למטייל", שם הוא מעביר הרצאות על טיולים לאלסקה.

  בחור בוגר, מחפש את השלב הבא, פנוי רגשית ועבר את שלב המשחקים.

  מוטו אישי: "כל פיצה יכולה להיות פיצה אישית אם תאמין בעצמך"

 • עידו גייר

  עידו גייר

  חורש את הארץ לאורכה ולרוחבה מגיל מוקדם. אחרי שירות כקצין ביחידה מובחרת, עידו יצא לטיול עם תיק על הגב (ובלי חולצה, אם לשפוט לפי התמונות) במהלכו הכיר לעומק את אלסקה, תפס טרמפים דרך היוקון, ועל הדרך בדק גם את אורגון וקליפורניה. עידו הוא המדריך של טיולי הקבוצה שלנו, ובשנתיים האחרונות הוא צבר ניסיון עשיר בהדרכת טיולים באלסקה. כשהוא לא מדריך באלסקה, עידו הוא גם מורה דרך מוסמך ומטפס צוקים אובססיבי. אוהב את הטבע, המרחבים, הפשטות ואת התיק על הגב. לא אוהב חולצות.

 • ולסיום, הלוגו של החברה

  ולסיום, הלוגו של החברה

  הוא דג הסטיקלבק, כמובן. שאמא של עופר לא תגיד שלא יצא כלום מהתואר השני שלו.