אז למה לטייל איתנו?

  • גודל טקסט A A

 

טיול לאלסקה ולמערב קנדה: על חשיבות התכנון מראש

אלסקה ומערב קנדה הם יעדים יחודיים מכיוון שעונת התיירות שלהם נמשכת כשלושה עד ארבעה חודשים בלבד. במהלך העונה העסקים המקומיים צריכים להרוויח מספיק בשביל כל השנה, ולפיכך ככל שמתקרבים לקיץ עולה הסיכון שמקומות יתחילו להתמלא ושירותים מסויימים כבר לא יהיו זמינים.

מכיוון שרוב האנשים לא נוסעים לטיול באלסקה או במערב קנדה לזמן בלתי מוגבל, כדאי מאוד לעשות את ההזמנות לטיול מראש. במילים אחרות, אם יש משהו שאתם לא רוצים זה להגיע עד ליעד רק כדי לגלות שאי אפשר לעשות את מה שרציתם בגלל שאיזו משפחה מפלורידה הזמינה את הסיור מזחלות / רכב מיניוואן / חדר בלודג' (מחקו את המיותר) בדיוק בתאריכים שאתם רציתם, או שכל המלונות הטובים תפוסים ואתם מוצאים את עצמכם עם איזה חדר ללא שירותים צמודים שעולה כמו חצי מהטיול.

אז למה כדאי לעשות את זה דרכנו?

1 אין צורך להתעסק בהזמנות ובהכנות.

2 התאמה אישית של המסלול לפי העדפותיכם – תקציב, אורך, כמות אטרקציות, רמת מקומות הלינה וכו'.

3 התכנון שלנו מבוסס על היכרות מעמיקה עם השטח וניסיון של שנים. אנחנו מכירים את הבעיות שעלולות לצוץ, יודעים להימנע מהן והכי חשוב יודעים גם לפתור אותן תוך כדי תנועה במידה ונדרש.

4 אין צורך בבדיקות של מקומות הלינה והחברות המקומיות: אנחנו עובדים עם אותם ספקים כבר שנים, ואנחנו עובדים רק עם הטובים ביותר. האמת, את רובם אנחנו גם מכירים אישית וישנו אצלם בעצמנו פעמים רבות.

5 גיבוי לוגיסטי צמוד במקרה של תקלות – במקביל לזמינות במהלך שעות העבודה כאן בארץ, אנחנו גם זמינים עבור לקוחותינו 24/7 במהלך כל העונה באמצעות קו חירום יעודי.

6 עבודה ישירות מול גורמי התיירות באלסקה ולא דרך מרכז הזמנות מקומי (מחירים זולים יותר).

7 יותר גמישות מצד הספקים במקרה של ביטולים או שינויים – היכרות אישית ועבודה צמודה לאורך השנים עם הספקים המקומיים מאפשרים לנו לקבל מהם רמת גמישות גבוהה יותר מהמקובל בענף.

מתאים לכם?

צרו קשר ונשמח לשוחח.

רוצים לשמוע מה אומרים עלינו מטיילים אחרים?

הקליקו כאן כדי לקרוא המלצות מלקוחות שטיילו איתנו.

מסלולי טיול באלסקה ובמערב קנדה
מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)