טרקים וטיולי שטח באלסקה ומערב קנדה

אוהבים לצעוד עם כל הבית על הגב? חייבים להתנתק מהציוויליזציה ולנשום קצת אוויר הרים? טרקים באלסקה ומערב קנדה בהחלט מספקים את הסחורה – הנופים משגעים, הניתוק מוחלט והחוויה שווה כל שלפוחית. אבל, וזה אבל גדול, חשוב להבין היטב למה אתם נכנסים לפני שיוצאים לטרק באלסקה או במערב קנדה.
Hikers over Exit Glacier, Alaska

טרקים באלסקה

אלסקה היא מהמקומות האחרונים על כדור הארץ שבהם עדיין אפשר לראות טבע כמו שהוא היה במקור – בלי כבישים ומגרשי חניה, בלי שילוט ועמודי חשמל, ובהרבה מקרים גם בלי שבילי הליכה. זה כמובן עושה את כל מה שקשור לטיול בשטח להרבה יותר מאתגר.

מי שיוצא לטרק צריך לקחת את כל הציוד על הגב (וצריך די הרבה), וצריך לדעת לנווט, לחצות נחלים סוערים, ולהיות מוכן למפגשים עם בעלי חיים משמעותיים (לדוגמא, יתושים). כל זה כמובן לא אומר שלא צריך לצאת לטרקים או לטיולי שטח אחרים, רק שצריך לקחת את זה מאוד ברצינות.

גם אם אתם חבר'ה שכבר צברו ניסיון במקומות אחרים בעולם ויש לכם כבר כמה טרקים ארוכים מתחת לחגורה, כדאי לקחת בחשבון שאלסקה מציבה אתגרים ברמה אחרת.

טרקים במערב קנדה

מערכת השבילים במערב קנדה מפותחת יותר ביחס לאלסקה, וניתן למצוא מגוון גדול של שבילי הליכה שמציעים מסלולים באורכים משתנים, החל מטיולים קלים של שעתיים ועד טרקים של 10 ימים. מה שכן, גם עם מערכת השבילים הקנדית המסודרת יותר, עדיין תצטרכו לקחת את כל הציוד על הגב, ולהיות מוכנים לאתגרי מזג אויר, בעלי חיים, מעברי מים וכו'.

מה אנחנו מציעים?

אם אתם שוקלים את הכיוון של טיול שטח באלסקה (טרק, טיול קיאקים, רפטינג, אופניים וכו'), מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע בהכנות במה שצריך (מידע נוסף לתרמילאים זמין כאן). מעבר לכך, אם אתם שוקלים טיול עצמאי לאלסקה או לקנדה, נשמח לתאם פגישה ולהמליץ לכם על שמורות ועל שבילי הליכה שיתאימו למה שאתם מחפשים.

מחפשים טיול מודרך?

אם אתם מעדיפים לעשות את הטיול באופן מודרך, אנחנו עובדים עם מיטב חברות הטיולים של אלסקה וקנדה, ונשמח לארגן את הטיול שלכם בשיתוף איתן. הסטנדרטים בטיולים מהסוג הזה הם גבוהים במיוחד: הדרכה באיכות מצוינת ובקבוצות קטנות, ארוחות שטח ברמה מדהימה, וכמובן בטיחות ללא פשרות.

ניתן לארגן כל דבר, החל מטיול רגלי מודרך של כמה שעות, ועד הרפתקאות שטח מורכבות של שבועיים שיכללו קיאקים, רפטינג וחציית קרחונים. אם אתם בעניין, זרקו לנו מילה ויאללה – נתחיל להתגלגל.