טיול עצמאי במערב קנדה

טיול בקנדה הוא ה-Road trip האידיאלי: רכבים שכורים ברמה גבוהה, כבישים מצוינים, משולטים היטב, ואינטרנט יציב כמעט בכל מקום. הנה כמה דברים חשובים שכדאי לדעת לפני שמתחילים לתכנן.
Rental car near Stratacona Lake, Vancouver Island, BC

טיול עצמאי בהרי הרוקי ובמערב קנדה

קנדה היא יעד מושלם לטיול עצמאי. בניגוד ליעדי טיול בעולם השלישי, קנדה היא יעד דובר אנגלית, עם תשתית מצוינת ורמת ביטחון אישית גבוהה ביותר. טיול בקנדה הוא ה-Road trip האידיאלי: רכבים שכורים ברמה גבוהה, כבישים מצוינים, משולטים היטב, ואינטרנט יציב כמעט בכל מקום. נכון, המרחקים לא קטנים אבל עם תכנון נכון אפשר בכיף לבנות מסלול שיתאים לכם ושלא יהיה כרוך בנסיעות ארוכות.

כמה זמן צריך לטיול בקנדה?

ניתן לחלק את מערב קנדה לכמה אזורים:

הרי הרוקי הקנדיים (קלגרי עד ג'ספר): כדאי להקדיש לפחות 6 ימים. אם אתם אוהבים טיולים רגליים, כדאי להוסיף כמה ימים.

ונקובר: עיר יפהפיה, כדאי להקדיש לפחות יומיים.

ויקטוריה והאי ונקובר: אם מבקרים רק בויקטוריה, אפשר להסתפק בטיול של יום אחד שיוצא מונקובר וחוזר אליה. אם מוסיפים גם את שמורת פסיפיק רים, כדאי לתת לאזור לפחות ארבעה ימי טיול.

חשוב לזכור – המרחק בין ונקובר להרי הרוקי קרוב ל-900 ק"מ, כלומר חשוב לתת לנסיעה לפחות יומיים. אפשר לקצר טווחים ע"י טיסה מונקובר לקלגרי.

Spirit Island, Maligne Lake, Jasper National Park, AB

כמה עולה טיול עצמאי בקנדה?

אם מזמינים מספיק מוקדם, טווח של $2,500 עד $3,500 לאדם עבור שירותי הקרקע לטיול של 10-14 יום זה בהחלט טווח הגיוני.

צריך לזכור להוסיף לתחשיב את הטיסות הבינלאומיות (משהו באזור ה-$1,100 – $1,700, תלוי מתי עשיתם את ההזמנה) ואת הארוחות (בערך $50 לאדם ליום).

כמובן, אם רוצים להשקיע במלונות טובים או ברמת הרכב השכור, המחיר עולה בהתאם.

כמו כן, ככל שמתקרבים לעונה המחירים עולים – גם בגלל שהחדרים הזולים נגמרים יותר מוקדם, וגם בגלל שהאלגוריתמים של המלונות לא פראיירים 🙂

תכנון הטיול

מוזמנים לבדוק את המסלולים שלנו לקנדה כאן.

למידע נוסף על הרי הרוקי ומערב קנדה, מוזמנים לבדוק במרכז המידע שלנו. כמה מקומות שכדאי להתחיל איתם:

השמורה הלאומית באנף

השמורה הלאומית ג'ספר

השמורה הלאומית יוהו

השמורה הלאומית פסיפיק רים

ונקובר

ויקטוריה

השירות שלנו

ההתמחות שלנו היא תכנון והפקה של טיולים עצמאיים למערב קנדה (הרי הרוקי הקנדיים, בריטיש קולומביה והיוקון) ולאלסקה. רוב הטיולים שלנו מבוססים על נהיגה עצמית, כשבמהלך המסלול אנחנו משלבים גם ימי טיול מודרכים על ידי חברות טיולים מקומיות.

במסגרת העבודה שלנו אנחנו מטפלים בכל שירותי הקרקע ומכינים עבור הלקוחות תיק טיול מפורט שכולל המלצות על מגוון נושאים – נקודות עניין לאורך הנסיעה, מסלולי טיול מומלצים, מסעדות וכיו"ב. בסופו של הדבר התוצר המוגמר הוא מסלול המתאים לטיול עצמאי, בקצב שלכם, מתוכנן לפי הצרכים שלכם ומגובה בידע, ההיכרות עם השטח והספקים והתכנון שלנו.

נשמע מעניין? מצוין. שלחו לנו איזה מייל זריז ובואו נדבר. אפשר גם להרים טלפון – 03-5093050 – נשמח לענות על כל השאלות ולסייע כמה שרק ניתן.