טיול מאורגן לאלסקה

  • בחר גודל טקסט A A

טיול מאורגן לאלסקה בקבוצה קטנה – זו ההתמחות שלנו!

שימו לב: הפרטים לגבי הטיולים המאורגנים שלנו לשנת 2019 עלו לאתר וההרשמה כבר פתוחה! צרו איתנו קשר טלפוני אם אתם רוצים עוד קצת פרטים על טיול מאורגן לשנת 2019.

חם מהתנור – בעונת 2019 מתוכנן לצאת גם טיול מאורגן למערב קנדה!

מה מייחד את הטיולים שלנו?

אלסקה היא המגרש הביתי שלנו: זאת ההתמחות שלנו, ואנחנו לא מוציאים קבוצות לאף יעד אחר. אלסקה היא באמת טיול של פעם בחיים, וטיול כזה צריך לעשות עם מי שבאמת מכיר את המקום. הצוות שלנו עובד כל השנה סביב השעון על מנת להבטיח איכות גבוהה בכל הרמות – החל באופי הטיול, דרך המדריך וכלה בפרטים הקטנים בשטח. אנחנו נושמים וחיים את אלסקה על בסיס יום יומי ויודעים לתעל את כל הידע הזה להרכבת טיול מאורגן לאלסקה שישאיר לכם טעם של עוד.

קבוצות קטנות: לא יותר מ-12 איש לכל קבוצה. כן, קראתם נכון – לא יותר מ-12 איש בקבוצה! כתוצאה, המדריכים שלנו פנויים להתעסק בהדרכה ויכולים לתת מענה אישי לכל אחד מהמטיילים. בנוסף, בניגוד לטיולים של קבוצות גדולות, אצלנו דרושים 8 נרשמים בלבד לכל טיול מאורגן לאלסקה כדי להבטיח את היציאה. אנחנו בהחלט מודעים לרתיעה של אנשים מיציאה בקבוצות גדולות מדי ולחסרונות שיש בטיול מהסוג הזה, ולפיכך מבינים את הצורך לאזן בין הגשמת חלום לטייל באלסקה ובחירה בטיול מאורגן תוך שמירה מקסימאלית על הרגשה של חוויה עצמאית. שווה!

מדריכים מצוינים: אנחנו אולי לא הכי אוביקטיביים, אבל אם תרצו נשמח לקשר אתכם עם מטיילים משנים קודמות שישמחו לחלוק איתכם את רשמיהם. הטיולים השנה מודרכים על ידי עידו גייר, אשר צבר באמתחתו קילומטראז' לא מבוטל של טיולים באלסקה (עידו מדריך את הקבוצות שלנו כבר שנה חמישית ברצף ובכל פעם לומד כיצד לשפר את החוויה של הקבוצה הבאה בתור). על הדרך עידו הוא גם מורה דרך מוסמך ומטפס צוקים שלא מוותר על הזדמנות לצאת אל הטבע והמרחבים ברחבי העולם. רוצים לדעת עוד קצת על הצוות שלנו? הקליקו כאן.

מסלולים מקוריים ואיכותיים: כמו שכבר הזכרנו קודם – אנחנו נושמים וחיים את אלסקה – ובהתאם המסלולים שאנו מציעים מתבססים על היכרות מעמיקה ורבת שנים עם אלסקה. אנחנו דואגים להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן כל שנה בכל מה שקשור ליעדים אליהם אנחנו שולחים את המטיילים שלנו. אנחנו עושים זאת באמצעות קשרים מצויינים עם ספקים מקומיים שדואגים לשמור אותנו בתמונה, דרך יציאה שלנו אל השטח (בין אם זה המדריכים שלנו שיוצאים עם קבוצות ובין אם זה קפיצה שלנו לאלסקה סתם כדי להתרענן קצת בנופים הקסומים של המקום) ולבסוף, לא פחות חשוב – אנחנו לומדים המון מאלו שטיילו איתנו ומעבירים אלינו את רשמיהם במהלך ובסוף הטיול. כי הרי, כמאמר הפתגם, מכל מלמדי השכלתי 🙂

סיורים ואטרקציות: הרבה מהם, וכולם ברמה גבוהה במיוחד. כמה דוגמאות זריזות: כל הטיולים כוללים צפייה בדובים, שיוטים לקרחונים, טיסת נוף, טיול על קרחון, ועוד אטרקציות רבות אחרות. משעמם לא יהיה. אנחנו רוצים שתקבלו תמורה עבור הבחירה שלכם בנו, ומוכנים לעבוד קשה כדי להוציא את טיול מאורגן לאלסקה שעליו תמיד חלמתם.

מטיילים איכותיים: אנשים שכבר טיילו וראו עולם, ומחפשים יעד איכותי ודרך מעניינת לחוות אותו. אנחנו מאמינים שמסגרת של קבוצה קטנה מאפשרת יצירת קשרים בין-אישיים טובים יותר בין חברי הקבוצה ותורמת לאופי המיוחד של הטיול המאורגן איתנו.

טיול מאורגן לאלסקה

טיול מאורגן לאלסקה: מה היתרונות בהשוואה לטיול עצמאי?

הדרכה: מדריך טוב יכול להפוך את הטיול שלכם לחוויה אחרת לגמרי. בטיול עצמאי אתם אמנם רואים וחווים את הנופים, אבל בטיול מאורגן לאלסקה אתם מבינים הרבה יותר טוב מה באמת אתם רואים. בכל בעיה ובכל שאלה תמיד יש לכם כתובת זמינה ועם מי להתייעץ, כך שאתם באמת ובתמים יכולים לצאת לטיול בראש שקט וליהנות מכל מה שיש לאלסקה להציע מבלי להתעסק עם מנהלות מיותרות.

ניחותא: לא צריך לדאוג לכלום – הטיול הוכן עבורכם, והמדריך דואג לצד המנהלתי במהלך הטיול. לכם נשאר להתרכז בנופים ובצילומים.

טיול מאורגן בקבוצה קטנה: הפורמט של טיול מאורגן לאלסקה בקבוצה קטנה בא לנסות ולהציע את המיטב מכל העולמות – לא ללכת לאיבוד בתוך ההמון של קבוצה גדולה מצד אחד ולא לדאוג לכלום מבחינת מנהלות מהצד השני.

וכמובן, חברותא: טיולים בקבוצה זו דרך נהדרת לעשות חברים חדשים.

נשמח מאוד לשמוע מכם ולראות איך אנחנו מגשימים לכם חלום ומוציאים אתכם לטיול מאורגן בקבוצה קטנה לאלסקה – צרו קשר!