טיול מאורגן לאלסקה

  • בחר גודל טקסט A A

טיול מאורגן לאלסקה


קיץ 2020: כל טיולי הקבוצה מבוטלים. קורונה וזה.  

מצטערים חבר'ה, הוירוס דפק גם לנו את התכניות, וכמו כולם גם אנחנו נאלצנו להרים ידיים ולבטל את הטיולים המאורגנים שתוכננו לקיץ 2020. אנחנו מנצלים את הזמן כדי לעבוד על תכניות, תשתיות ורעיונות לקיץ הבא. מוזמנים בכל זאת לקרוא על הטיולים המאורגנים שלנו לאלסקה, ונשמח לשמוע ממכם ולהיות בקשר כשנעלה את לוח הטיולים של קיץ 2021 הבא עלינו לטובה, אינשאללה אמן. 


טיול מאורגן לאלסקה בקבוצה קטנה

לפני הכל, הנה מסלול לדוגמא, כל הפרטים הטכניים כאן. אנחנו פותחים כמה תאריכים בכל עונה, כשנדע מה התאריכים המדויקים של קיץ 2021 כמובן שנעדכן.

עכשיו לגבי הקטע החשוב: למה לעשות את הטיול דרכנו? יופי, שמחים ששאלתם:

1 כי אלסקה היא המגרש הביתי שלנו

אלסקה היא ההתמחות שלנו, ואנחנו לא מוציאים קבוצות לאף יעד אחר. אלסקה היא באמת טיול של פעם בחיים, וטיול כזה צריך לעשות עם מי שבאמת מכיר את המקום. הצוות שלנו עובד כל השנה סביב השעון על מנת להבטיח איכות גבוהה בכל הרמות – החל באופי הטיול, דרך המדריך וכלה בפרטים הקטנים בשטח. אנחנו נושמים וחיים את אלסקה על בסיס יום יומי ויודעים לתעל את כל הידע הזה להרכבת טיול מאורגן לאלסקה שישאיר לכם טעם של עוד.

2 כי זה לא טיול מאורגן כמו שאתם חושבים – אנחנו מוציאים רק קבוצות קטנות

לא יותר מ-12 איש לכל קבוצה, וזה סופי. כולנו מכירים את הצדדים השליליים של טיול מאורגן בקבוצות גדולות מדי (נו, שולה כבר יצאה מהמקלחת? ואיפה ראובן, למה הוא עוד לא פה?). טיול מאורגן בקבוצה קטנה מייצר הרגשה של טיול חבר'ה ולא של טיול מאורגן, באוירה הרבה יותר רגועה וכיפית, והמדריכים פנויים להתעסק בהדרכה ויכולים לתת מענה אישי לכל אחד מהמטיילים. דבר שני, קבוצה בגודל הזה יכולה לעשות דברים שבקבוצות גדולות פשוט אי אפשר (למשל טיול קיאקים, או טיסת נוף, או צפיה בדובים באתר שמוגבל מבחינת כמות המבקרים שלו. סתם דוגמאות). ודבר אחרון ולא פחות חשוב, בניגוד לטיולים של קבוצות גדולות, אצלנו דרושים 8 נרשמים בלבד לכל טיול מאורגן לאלסקה כדי להבטיח את היציאה. שווה? שווה. לא בטוחים? תראו מה אומרים אלו שכבר הגשימו את החלום איתנו.

3 כי יש לנו רק מדריכים מצוינים שחיים את אלסקה

המדריכים שלנו הם עידו גייר ויותם בן חורין, וכמו שאולי כבר הבנתם בין השורות – הם גם מצוינים וגם נחמדים. אנחנו מודים שאולי אנחנו לא הכי אוביקטיביים, אז אם תרצו נשמח לקשר אתכם עם מטיילים משנים קודמות שישמחו לחלוק איתכם את רשמיהם. רוצים לדעת עוד קצת על הצוות שלנו? הקליקו כאן.

אז מה באמת אנחנו עושים בטיולים המאורגנים שלנו באלסקה? (צילמה בכישרון רב: מתיה טרייבר)

4 כי המסלולים שלנו מקוריים ואיכותיים. אלסקה האמיתית, כמו שאומרים. 

כמו שכבר הזכרנו קודם – אנחנו נושמים וחיים את אלסקה – ובהתאם המסלולים שאנו מציעים מתבססים על היכרות מעמיקה ורבת שנים עם אלסקה. אנחנו דואגים להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן כל שנה בכל מה שקשור ליעדים אליהם אנחנו שולחים את המטיילים שלנו. אנחנו עושים זאת באמצעות קשרים מצויינים עם ספקים מקומיים שדואגים לשמור אותנו בתמונה, דרך יציאה שלנו אל השטח (בין אם זה המדריכים שלנו שיוצאים עם קבוצות ובין אם זה קפיצה שלנו לאלסקה סתם כדי לשמור את האצבע על הדופק), ולא פחות חשוב – אנחנו לומדים המון מאלו שטיילו איתנו ומעבירים אלינו את רשמיהם במהלך ובסוף הטיול. מכל מלמדי השכלתי וגו'.

5 כי אנחנו אוהבים לשלב בטיולים המאורגנים שלנו סיורים ואטרקציות

הרבה מהם, וכולם ברמה גבוהה במיוחד. כמה דוגמאות זריזות: כל הטיולים כוללים צפייה בדובים, שיוטים לקרחונים, טיסת נוף, טיול על קרחון, ועוד אטרקציות רבות אחרות. משעמם לא יהיה. אנחנו רוצים שתקבלו תמורה עבור הבחירה שלכם בנו, ומוכנים לעבוד קשה כדי להוציא את טיול מאורגן לאלסקה שעליו תמיד חלמתם.

6 וכמובן, לא לשכוח – המטיילים איכותיים

אנשים שכבר טיילו וראו עולם, ומחפשים יעד איכותי ודרך מעניינת לחוות אותו. אנחנו מאמינים שמסגרת של קבוצה קטנה מאפשרת יצירת קשרים בין-אישיים טובים יותר בין חברי הקבוצה ותורמת לאופי המיוחד של הטיול המאורגן איתנו.


טיול מאורגן לאלסקה: מה היתרונות בהשוואה לטיול עצמאי?

הדרכה: מדריך טוב יכול להפוך את הטיול שלכם לחוויה אחרת לגמרי. בטיול עצמאי אתם אמנם רואים וחווים את הנופים, אבל בטיול מאורגן לאלסקה אתם מבינים הרבה יותר טוב מה באמת אתם רואים. בכל בעיה ובכל שאלה תמיד יש לכם כתובת זמינה ועם מי להתייעץ, כך שאתם באמת ובתמים יכולים לצאת לטיול בראש שקט וליהנות מכל מה שיש לאלסקה להציע מבלי להתעסק עם מנהלות מיותרות.

ניחותא: לא צריך לדאוג לכלום – הטיול הוכן עבורכם, והמדריך דואג לצד המנהלתי במהלך הטיול. לכם נשאר להתרכז בנופים ובצילומים. פשוט וקל, כמעט כמו טיול מאורגן לכרמל 🙂

טיול מאורגן בקבוצה קטנה: הפורמט של טיול מאורגן לאלסקה בקבוצה קטנה בא לנסות ולהציע את המיטב מכל העולמות – לא ללכת לאיבוד בתוך ההמון של קבוצה גדולה מצד אחד ולא לדאוג לכלום מבחינת מנהלות מהצד השני.

וכמובן, חברותא: טיולים בקבוצה זו דרך נהדרת לעשות חברים חדשים.


טיול מאורגן לאלסקה בקבוצה קטנה נשמע לכם מעניין?

מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)