טיולים בהתאמה אישית

  • גודל טקסט A A

כל המסלולים שמופיעים באתר ניתנים לשינויים והתאמות, ונשמח כמובן גם לבנות עבורכם טיול בהתאמה אישית שלא על בסיס של טיול קיים.

אז ככה זה עובד:

1 פגישה

קודם כל, בואו ניפגש. אפשר להיפגש בזום או פנים אל פנים (כמו פעם ב-2019). הפגישות לא מוגבלות בזמן. המטרה היא קודם כל לעשות לכם סדר בראש, ולהראות לכם מהן האפשרויות העומדות בפניכם.

במקביל, הפגישה עוזרת לנו להבין טוב יותר איזה סוג טיול מתאים לכם. בסופו של דבר, אנחנו מסיימים את הפגישה עם מתווה טיול שמתאים בדיוק למה שאתם צריכים מבחינת התאריכים, אופי המסלול, סוג הפעילויות, דרגת המלונות, וכו' וכו' – הבנתם את הרעיון.

2 תכנון טיול

אחרי הפגישה נכין עבורכם את תכנית הטיול, בהתבסס על אותו מתווה מסתורי שאליו הגענו בפגישה (ואם צריך כמה תכניות, אין בעיה). ההצעה נשלחת אליכם במייל, והיא כוללת שני חלקים: תיאור של המסלול, והצעת מחיר. תיאור המסלול כולל תיאור קצר של כל יום בטיול (מאיפה לאיפה נוסעים, מה עושים בדרך), והוא בנוי לפי התאריכים הספציפיים המתאימים לטיול שלכם.

הצעת המחיר היא עבור כל שירותי הקרקע אותם צריך להזמין כחלק מהטיול (לינה, תחבורה ואטרקציות), למקרה שתרצו להזמין את הטיול דרכנו. ניתן להסתפק רק בתכנון הבסיסי ולבצע את ההזמנות לטיול בעצמכם, אבל יש כמה יתרונות משמעותיים להזמנה דרכנו (ר' כאן).

3 הזמנת שירותי קרקע

במקרה שתרצו להזמין את הטיול דרכנו: אחרי אישור התכנית מגיע שלב ההרשמה, שלאחריו נעשה עבורכם את ההזמנות לטיול מול הספקים באלסקה ו/או בקנדה.

בדר"כ בשלב זה יש גם צורך לשלם מקדמה, ומכאן והלאה יש גם דמי ביטול במקרה שתיאלצו לבטל את הטיול. לא הפעם! השנה אנחנו במדיניות קורונה: אין צורך במקדמה, אין תשלומים ואין התחייבות על הטיול עד חודשיים לפני היציאה.  

בכל מקרה, בסיום ההזמנות תקבלו מאיתנו עדכון שהכל בסדר, והשלב הבא בתהליך יגיע חודשיים לפני היציאה לטיול.

4 הכנה לטיול

חודשיים לפני היציאה נקבע פגישה נוספת, ולקראתה נעביר אליכם את תיק הטיול שהוכן עבורכם. תיק הטיול כולל תיאור מפורט של כל יום ושל ההזמנות שנעשו עבורכם לאורך המסלול, וגם הרבה מאוד המלצות וטיפים לטיול עצמו – מסעדות מומלצות, נקודות תצפית יפות, מסלולי הליכה מומלצים ועוד.

זה גם השלב שבו צריך לשלם על הטיול.

5 הטיול עצמו

השאיפה היא שהכל יזרום בשקט, השמש תזרח והציפורים יצייצו, ושהפעם הבאה שנשמע ממכם תהיה אחרי שתחזרו לארץ ותתקשרו להגיד איזה כיף היה. אבל אם יהיו תקלות, שיבושי מזג אוויר, עיכובי טיסות וכיו"ב – אנחנו כאן ואנחנו זמינים 24/7.

כנראה שלא נוכל לפתור את בעיות מזג האויר של אלסקה אבל נשמח לעזור איפה שאפשר.

עלויות

עלות פגישת היעוץ והכנת תכנית הטיול היא 400 ש"ח (לתשלום בפגישה עצמה). אם תבחרו להזמין את שירותי הקרקע דרכנו, הסכום הזה נחשב כחלק מהתשלום על הטיול.

העלות של שירותי הקרקע כפי שהיא מצוינת בהצעת המחיר כוללת כבר את העלויות שלנו, כך שאין עוד עלויות נוספות.

מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)