טיולים בתפירה אישית

  • גודל טקסט A A

112D

אוקיי – אז החלטתם שאתם מעוניינים בטיול לאלסקה ו/או מערב קנדה, אבל אתם לא רוצים טיול מאורגן. עברתם על רשימת המסלולים שלנו אבל אתם רוצים משהו יותר מדויק, טיול עצמאי שייבנה במיוחד לפי צרכיכם. מה עכשיו?

במקרה כזה נשמח לבנות עבורכם טיול בהתאמה אישית, מה שנקרא גם "טיול מאורגן פרטי". אז ככה זה עובד:

1 פגישה

קודם כל, בואו ניפגש. הפגישות מתקיימות אצלנו במשרד, והן אינן מוגבלות בזמן (אין גם הגבלת קפה). המטרה היא קודם כל לעשות לכם סדר בראש, ולהראות לכם מהן האפשרויות העומדות בפניכם. במקביל, הפגישה עוזרת לנו להבין טוב יותר איזה סוג טיול (ואיזה סוג קפה) מתאים לכם. בסופו של דבר, אנחנו מסיימים את הפגישה עם מתווה טיול שמתאים בדיוק למה שאתם צריכים מבחינת התאריכים, אופי המסלול, סוג הפעילויות, דרגת המלונות, וכו' וכו'. הבנתם את הרעיון.

2 הכנת תכנית טיול

אחרי הפגישה נכין עבורכם את תכנית הטיול, בהתבסס על אותו מתווה מסתורי שאליו הגענו בפגישה (ואם צריך כמה תכניות, אין בעיה). ההצעה נשלחת אליכם במייל, והיא כוללת שני חלקים: תיאור של המסלול, והצעת מחיר. תיאור המסלול כולל תיאור קצר של כל יום בטיול (מאיפה לאיפה נוסעים, מה עושים בדרך), והוא בנוי לפי התאריכים הספציפיים המתאימים לטיול שלכם. הצעת המחיר היא עבור כל שירותי הקרקע אותם צריך להזמין כחלק מהטיול (לינה, תחבורה ואטרקציות), למקרה שתרצו להזמין את הטיול דרכנו. ניתן להסתפק רק בתכנון הבסיסי ולבצע את ההזמנות לטיול בעצמכם, אבל יש כמה יתרונות משמעותיים להזמנה דרכנו (ר' כאן).

3 הזמנת שירותי קרקע

במקרה שתרצו להזמין את הטיול דרכנו: אחרי אישור התכנית מגיע שלב ההרשמה, שלאחריו נעשה עבורכם את ההזמנות לטיול מול הספקים באלסקה ו/או בקנדה. בסיום ההזמנות תקבלו מאיתנו את תיק הטיול, כלומר תיאור מפורט של כל יום ושל ההזמנות שנעשו עבורכם לאורך המסלול. תיק הטיול כולל גם הרבה מאוד המלצות וטיפים לטיול עצמו – מסעדות מומלצות, נקודות תצפית יפות, מסלולי הליכה מומלצים ועוד.

עלויות

עלות פגישת היעוץ והכנת תכנית הטיול היא 400 ש"ח (לתשלום בפגישה עצמה). אם תבחרו להזמין את שירותי הקרקע דרכנו, 400 השקלים ששולמו בזמן הפגישה ייחשבו כחלק מהתשלום על הטיול. העלות של שירותי הקרקע כפי שהיא מצוינת בהצעת המחיר כוללת כבר את העלויות שלנו, כך שאין עוד עלויות נוספות.

מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)