טיולים בהתאמה אישית

  • גודל טקסט A A

כל המסלולים שמופיעים באתר ניתנים לשינויים והתאמות, ונשמח כמובן גם לבנות עבורכם טיול בהתאמה אישית שלא על בסיס של טיול קיים.

אז ככה זה עובד:

1 שיחת יעוץ

קודם כל, בואו נקבע זמן לשיחת יעוץ. השיחה תתבצע בזום (הנה דבר טוב אחד שהביאה הקורונה, חסכנו לכם את החניה בת"א), והיא לא תהיה מוגבלת בזמן. המטרה היא קודם כל לעשות לכם סדר בראש, ולהראות לכם מהן האפשרויות העומדות בפניכם.

במקביל, השיחה תעזור לנו להבין טוב יותר איזה סוג טיול מתאים לכם. בסופו של דבר, המטרה שלנו היא להגיע למתווה טיול שיתאים למה שאתם צריכים מבחינת התאריכים, אופי המסלול, סוג הפעילויות, דרגת המלונות, וכו' וכו' – הבנתם את הרעיון.

(עלות הפגישה והכנת תכנית הטיול: 400 ש"ח)

2 תכנון טיול

אחרי הפגישה נכין עבורכם את תכנית הטיול, בהתבסס על המתווה שאליו הגענו בפגישה (ואם צריך כמה תכניות, אין בעיה). ההצעה נשלחת אליכם במייל, והיא כוללת שני חלקים: תיאור של המסלול, והצעת מחיר. תיאור המסלול כולל תיאור קצר של כל יום בטיול (מאיפה לאיפה נוסעים, מה עושים בדרך), והוא בנוי לפי התאריכים הספציפיים המתאימים לטיול שלכם.

הצעת המחיר היא עבור כל שירותי הקרקע אותם צריך להזמין כחלק מהטיול (לינה, תחבורה ואטרקציות), למקרה שתרצו להזמין את הטיול דרכנו. ניתן להסתפק רק בתכנון הבסיסי ולבצע את ההזמנות לטיול בעצמכם, אבל יש כמה יתרונות משמעותיים להזמנה דרכנו (ר' כאן).

3 הזמנת שירותי קרקע

במקרה שתרצו להזמין את הטיול דרכנו: אחרי אישור התכנית מגיע שלב ההרשמה, שלאחריו נעשה עבורכם את ההזמנות לטיול מול הספקים באלסקה ו/או בקנדה.

לאחר שנקבל את כל האישורים תקבלו מאיתנו עדכון לגבי סטטוס ההזמנות. השלב הבא בתהליך יגיע חודשיים לפני היציאה לטיול.

4 הכנה לטיול

חודשיים לפני היציאה נתאם שיחה נוספת, ולקראתה נעביר אליכם את תיק הטיול שהוכן עבורכם. תיק הטיול כולל תיאור מפורט של כל יום ושל ההזמנות שנעשו עבורכם לאורך המסלול, וגם הרבה מאוד המלצות וטיפים לטיול עצמו – מסעדות מומלצות, נקודות תצפית יפות, מסלולי הליכה מומלצים ועוד.

זה גם השלב שבו צריך לשלם על הטיול.

5 הטיול עצמו

השאיפה היא שהכל יזרום בשקט, השמש תזרח והציפורים יצייצו, ושהפעם הבאה שנשמע ממכם תהיה אחרי שתחזרו לארץ ותתקשרו להגיד איזה כיף היה. אבל אם יהיו תקלות, שיבושי מזג אוויר, עיכובי טיסות וכיו"ב – אנחנו כאן ואנחנו זמינים 24/7.

כנראה שלא נוכל לפתור את בעיות מזג האויר של אלסקה, אבל נשמח לעזור איפה שאפשר.

עלויות

כאמור, עלות פגישת היעוץ והכנת תכנית הטיול היא 400 ש"ח. אם תבחרו להזמין את שירותי הקרקע דרכנו, הסכום הזה נחשב כחלק מהתשלום על הטיול.

העלות של שירותי הקרקע כפי שהיא מצוינת בהצעת המחיר כוללת כבר את העלויות שלנו, כך שאין עוד עלויות נוספות.

מה מעניין אתכם? (ניתן לבחור יותר מאופציה אחת)